yükleniyor

KOLESTON SET SAÇ BOYASI 6/0 KOYU KUMRAL

MSMKOLESTON SET SAÇ BOYASI 6/0 KOYU KUMRAL
  • Satış Fiyatı :
  • 16,90TL
Ürün notu
facebook share
34485111
Marka :Koleston
MSM

Ürün Açıklaması

Migros Sanal Market’in  Saç Boyaları  reyonunda bulabileceğiniz  Wella Koleston Set Boya 6/O Koyu Kumral,  saçlarını kumral tonlarına dönüştürmek isteyenlerin tercih ettiği bir ürün. Saçlarınızda 8 haftaya kadar süren kalıcılık sağlar.  Beyaz saç tellerini  mükemmel şekilde kapatır. Saçınızı boyarken aynı zamanda besler, canlandırır ve parlatır. 


Boya öncesi saçınızın temiz ya da kirli olmasının bir önemi yoktur. Ancak boya yapmadan önce saçınızda  jöle, briyantin, köpük, sprey  gibi  saç şekillendiriciler  varsa saçınızı bunlardan arındırmalısınız. Çünkü saç şekillendiriciler boyanın yeterli miktarda nüfuz etmesini ve kalıcılığını engeller.

 
 

 15. gün renk aktifleştirici  ile birlikte satılan Koleston Set Boya'yı tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Saçlarınıza 8 haftaya kadar süren yoğun ve kalıcı bir renk verir.Mükemmel beyaz kapama özelliği sunar.Yoğun Parlaklık Veren Bakım Kürü sayesinde saçlarınızda artan parlaklıkla,büyüleyici görünmenizi sağlar.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM