yükleniyor

PRIMA 0 BEDEN BEBEK BEZİ PREMIUM CARE PREMATURE TEKLİ PAKET 30 ADET 0-2.5 KG

MSMPRIMA 0 BEDEN BEBEK BEZİ PREMIUM CARE PREMATURE TEKLİ PAKET 30 ADET 0-2.5 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 18,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
31108178
Marka :Prima
MSM

Ürün Açıklaması

 Prima Bebek Bezi Premium Care Premature Paket ,   sağlıklı ve hijyenik koşullara uygun olarak üretilmiş, bebeğinizin ekstra kuru kalmasını sağlayan bebek bezidir. İçindeki Prima’ya özel DryMax teknolojisi sayesinde Premium Care Prima’nın hem en üstün kuruluğuna sahip hem de %20’ye kadar daha ince. Pamuksu yumuşaklık sağlayan dış yüzey sayesinde Prima Premium Care en yumuşak yenidoğan bezi nefes alan dış yüzey ile bebeğinizin cildine sürekli taze havanın temas etmesi sağlanır. Prima’ya özel bal peteği tabakası  sayesinde sıvıyı emer ve bebeğinizin cildinden uzak tutar. Prima’ya özgü Aloe içeren koruyucu krem tabakası ile bebeğinizin cildini korur. Prima Premium Care’in esnek yan bantları bebeğinizin belini tam olarak kavrar. Prima Premium Care bebeğinizin altının gece boyu, hatta 12 saate kadar kuru kalmasını sağlar. Emniyetli bantlar ile bebeğinizin belini tam olarak kavrar, açılmaz.


Bebekler özellikle ilk doğduklarında sık olarak beslenirler ve buna bağlı olarak  pişik sorunu yaşamamak için bezlerinin de sıklıkla değiştirilmesi gerekir. Pişiği önlemenin bir diğer yolu da bezi doğru şekilde bağlamaktır. Olabildiğince bel bölgesini esnek bağlamalı, bez bölgesinin hava alması sağlanmalıdır. Doğru bez kullanımı bu anlamda çok önemlidir. 


Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Bebek Bezleri  reyonundan satın alabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartıyla  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Prima'nın en kurusu, en incesi. Prima Premium Care, Prima’nın en kuru, en ince bebek bezidir. İçindeki Prima’ya özel DryMax teknolojisi sayesinde Premium Care Prima’nın hem en üstün kuruluğuna sahip, hem de %20’ye kadar daha ince. Pamuksu yumuşaklık sağlayan dış yüzey sayesinde Prima Premium Care en yumuşak yenidoğan bezimiz Nefes Alan Dış Yüzey ile bebeğinizin cildine sürekli taze havanın temas etmesi sağlanır. Prima’ya özel bal peteği tabakası* sayesinde sıvıyı emer ve bebeğinizin cildinden uzak tutar. Prima’ya özgü Aloe içeren koruyucu krem tabakası ile bebeğinizin cildini korur. Prima Premium Care’in esnek yan bantları bebeğinizin belini tam olarak kavrar. Prima Premium Care bebeğinizin altının gece boyu, hatta 12 saate kadar kuru kalmasını sağlar. Emniyetli bantlar ile bebeğinizin belini tam olarak kavrar, açılmaz.
MSM
PRIMA 0 BEDEN BEBEK BEZİ PREMIUM CARE PREMATURE TEKLİ PAKET 30 ADET 0-2.5 KG
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM