yükleniyor

ORAL-B DİŞ FIRÇASI ADVANTAGE 3 BOYUTLU BEYAZLIK 40 ORTA 1 ALANA 1 BEDAVA PAKETİ

MSMORAL-B DİŞ FIRÇASI ADVANTAGE 3 BOYUTLU BEYAZLIK 40 ORTA 1 ALANA 1 BEDAVA PAKETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 8,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 6,23TL
Ürün notu
facebook share
34043598
Marka :Oral-B
MSM

Ürün Açıklaması

 Oral-B Boyutlu Beyazlık 35 Yumuşak Diş Fırçası , üretiminde   kullanılan mavi ve beyaz kıllardan oluşan sistem ile ağız boşluğu, dişlerin arka yüzeyleri ve diş arasındaki boşluklar gibi erişilmesi en zor noktaların tam olarak temizlenmesine imkan verir. Dış kısımdaki daha uzun kıllar fırçalama sırasında diş macununun diş yüzeyine daha iyi tutunmasını sağlar. Mavi renkli Oral-B Indicator kıllar, diş fırçası yıprandıkça, yarıya kadar beyazlaşır ve fırçanın değiştirilmesi gereken zamanı gösterir. Oral-B 3D White diş fırçası, gülüşünüzde 3 boyutlu beyazlık elde etmenizi ve uzun süreli ferahlık hissetmenizi sağlar.

Diş fırçanızın her koşulda temiz olabilmesi için; yolculuk ederken diş fırçanızı kapalı bir kapta bulundurun ancak bunu evde yapmayın. Seyahat ederken, diş fırçanızı seyahat tipi diş fırçası kutusuna koyun. Valizinizde ya da tuvalet çantanızda açık bir halde bulundurmayın, toz, kir ya da bakteri bulaşabilir. Ancak, evde bulunduğunuzda diş fırçasını diş fırçası kutusunda tutmayın; sürekli nemli bir ortam bakteri gelişimini kolaylaştırabilir. Kapalı bir diş fırçası kutusunu sık sık kullanmanız gerekiyorsa, üzerinde hava alması için küçük delikler olan kutuları kullanın. Evde olduğunuzda, diş fırçanızı havayla kurumasına imkan veren bir bardak içerisinde ya da diş fırçalarının birbirine değmemesini sağlayan bölümleri olan bir diş fırçalığında dik olarak tutun.

Oral-B Boyutlu Beyazlık 35 Yumuşak Diş Fırçasına   Migros Sanal Market  Diş Fırçaları, İpler  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Ürün Detay

MSM
ORAL-B DİŞ FIRÇASI ADVANTAGE 3 BOYUTLU BEYAZLIK 40 ORTA 1 ALANA 1 BEDAVA PAKETİ
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM