yükleniyor

PERWOLL LIMITED EDITION YENİLENEN 3D RENKLİ ETKİ 50 YIKAMA 3 L

MSMPERWOLL LIMITED EDITION YENİLENEN 3D RENKLİ ETKİ 50 YIKAMA 3 L
  • Satış Fiyatı :
  • 11,00TL
Ürün notu
facebook share
30539550
Marka :Perwoll
MSM

Ürün Açıklaması

 Perwoll Sıvı Çamaşır Deterjanı Limited Edition Gözalıcı Renkler, canlandırıcı    etkiye sahiptir. Özel formülü sayesinde kıyafetlerinizin nefes alma özelliğini korur. Bu nedenle uzun süre yeni gibi kalmalarına yardımcı olur. Hassas bakıma ihtiyaç duyan kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Canlandırıcı etkili Perwoll, renkliler için üretilmiş bir deterjandır. Patentli Aktivasyon Sensör Teknolojisi sayesinde, her hareketinizle aktive olur ve kumaş, terlemeyle nemlendiği anda parfüm salınımını etkinleştirir. Bu sayede oluşabilecek kötü kokuların önüne geçmeye yardımcı olur.


Aklınızda bulunsun; çorapların kaybolmaması için yıkarken iç içe geçirmek mantıklı olacaktır. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.


Bu ürüne Migros Sanal Market  Sıvı, Jel Deterjanlar  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM