yükleniyor

SENSODYNE JEL 50 ML

MSMSENSODYNE JEL 50 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 14,95TL
Ürün notu
facebook share
34011511
Marka :Sensodyne
MSM

Ürün Açıklaması

 Sensodyne Florürlü Hassas Dişler İçin Florürlü Diş Macunu   hassas dişlerde ekstra çürük   koruması  sağlayan bir macunudur.

 Sensodyne Florürlü Macun  diş hassasiyeti yaşayanlar için gün boyu koruma sağlar. Formülündeki güçlendirilmiş  florür  ile çürüklerle savaşır. Düzenli fırçalama ile dişlerde plak oluşumu engeller ve diş etlerinizin sağlık olmasını sağlar. Diş minesini korur.

Diş macunları, plak adı verilen dişlerinizin ve diş etlerinizin üzerinde oluşan ve diş çürümesine ya da diş hastalıklarına neden olan tabakayla mücadele eder.


Belirli yiyecek ve içecekleri tükettiğinizde dişlerde sızlama olması diş hassasiyeti  anlamına gelir. İyi bakılmayan ve önem verilmeyen dişler, uyku sırasında  diş gıcırdatması diş hassasiyetinin en önemli nedenleri arasındadır.


Ağzında ferahlık ve temizlik için Sensodyne Florürlü'ye Migros Sanal Market  Diş Macunları  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM