yükleniyor

PANDA YAZI TAHTASI

MSMPANDA YAZI TAHTASI
  • Satış Fiyatı :
  • 59,90TL
Ürün notu
facebook share
36034815
MSM

Ürün Açıklaması

 Panda Yazı Tahtası  teleskobik ayağı ve eğimli yapısı ile hem ergonomik hem de rahat bir üründür. Kalem, silgi ve kalemliği ile satılmaktadır. 3 yaş ve sonrası çocuklar için idealdir. Silinebilir özelliğe sahiptir. Ayak bölümünde kaymayı engelleyici vantuzları bulunmaktadır. En ve boyu 43.5'e 32.5 santimetre olan yazı tahtasına sahiptir. Yüksekliği ise 95.5 santimetredir. Tahtası iki kademeli olarak yükseltilebilmektedir. Panda şeklindedir ve üzerinde çocukların ilgisini çekecek renkler kullanılmıştır. Sökülerek yer kaplamadan saklanabilir.

Panda yazı tahtasının üst bölümünde A'dan Z'ye kadar harfler değişik renklerle, ilgi çekici bir fontta sunulmaktadır. Tahtanın sol tarafında çizimi ve yazım kolaylaştıracak bir cetvel çizilidir. Sağ tarafında ise renkli, ilgi çekici hayvanlar ve isimleri bulunmaktadır. Tahtanın alt bölümünde 0'dan 10'a kadar sayılar ve çarpım tablosu bulunmaktadır.

Panda Yazı Tahtası Migros Sanal Market'in  Eğitici Çocuk Oyunları  kategorisinde bulabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


 


MSM

Ürün Detay

Ürünün Pembe ve Mavi olmak üzere 2 rengi bulunmaktadır. Lütfen sipariş vermek istediğiniz rengi ÜRÜN NOTU alanında belirtiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM