yükleniyor

LA PLAYA DL KPL AKS BİKİNİ

MSMLA PLAYA DL KPL AKS BİKİNİ
  • Satış Fiyatı :
  • 49,95TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 34,97TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
51808809
Marka :La Playa
MSM

Ürün Açıklaması

La Playa Aksesuarlı Bikini plajlardaen şık halinizle dolaşmanız için üretilmiştir. Bikini  üstündeki aksesuarı ile hem asil hem de sade bir görüntüsü vardır. Sahilde tıpkı takı takmışsınız gibi özel bir hava yaratır. Kolay kurur. Bedeninize tam oturur ve denizde rahat etmenizi sağlar. Her yaştan bayana uygundur. Tek renkli oluşu sebebi ile dilediğiniz çeşit bir pareo  ile kendinize has bir stil  yaratmanıza imkan tanır.

 Kaliteli, sağlıklı ve kalıcı bir bronzlaşma için güneşe çıkış saatleri  çok önemlidir. Plajda ilk günden itibaren uzun sürelerle güneşe maruz kalmak cilde büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple güneşlenme süresi  yavaş yavaş artırılmalıdır. Sağlıklı ve ideal bronzluk için  sabahları 10. 30'a kadar, öğleden sonra ise 15.30'dan sonra güneşlenmeyi tercih etmek gerekmektedir.  Cilt tipine uygun bir güneş sütü  kullanmak da son derece önem taşımaktadır. Ten rengi açık olanlar yüksek faktörlü güneş kremleri kullanmaya özen göstermelidirler.

La Playa Aksesuarlı Bikini'yi Migros Sanal Market'in Plaj Kıyafetleri  kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM