yükleniyor

TOUCH ME RENKLİ SAKSI KÜÇÜK BOY

MSMTOUCH ME RENKLİ SAKSI KÜÇÜK BOY
  • Satış Fiyatı :
  • 5,90TL
Ürün notu
facebook share
43021497
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 İthal Çiçek Saksısı  bahçelerini,balkonlarını, evlerini, teraslarını rengarenk çiçeklerle süslemek isteyenler için ideal bir üründür. Silindirik bir yapıya sahiptir. Özellikle çok büyümeyen, çiçekli bitkiler için idealdir. Şık görüntüsü ve deseni ile balkonlarınıza ve evlerinize dekoratif bir hava katar.

 Saksı çiçeklerini yerleştirirken ısı, nem ve ışığa önem göstermek gerekir. Nem çiçekler için oldukça önemlidir. Bitkilerin neme ihtiyaç duyup duymadığını anlamak için küçük parmağın iki cm kadar toprağın içine batırılması gerekmektedir. Daha kalın ve etli yapraklı olan bitkiler, daha az nem isterler. Bunun sebebi bünyelerinde hali hazırda su bulundurmalarıdır. Daha ince yapraklı bitkilerin nem ihtiyaçları daha fazla olacaktır. Sulamanın buna göre yapılması da uygun olacaktır. Bitkiler direkt olarak gelen güneş ışığını sevmez. Bu sebeple bol ışık alan fakat doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacakları yerlere yerleştirmek gerekir. Bulundukları ortamda çok fazla ısı değişikliği olmamasına da önem verilmesi gerekir.

İthal Saksı'yı Migros Sanal Market'in Bahçe Ürünleri kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

ÇİÇEK TEMSİLİ GÖRÜNTÜLENMEKTEDİR. SİPARİŞLERDE SADECE SAKSI TESLİM EDİLMEKTEDİR. LÜTFEN SİPARİŞ VERMEK İSTEDİĞİNİZ ÇEŞİDİ ÜRÜN NOTU ALANINDA BELİRTİNİZ. Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Adet fiyatıdır. Ürünün YEŞİL,SARI VE KAHVERENGİ çeşitleri bulunmaktadır. Lütfen talep ettiğiniz çeşidi ÜRÜN NOTU kısmında belirtiniz. Çeşit belirtilmediği durumda, mağaza stoklarındaki ilgili ürünün teslimi yapılmaktadır.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM