yükleniyor

SLAZENGER BASKILI ERKEK DENİZ ŞORTU

MSMSLAZENGER BASKILI ERKEK DENİZ ŞORTU
  • Satış Fiyatı :
  • 14,00TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 8,40TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
51808812
Marka :Slazenger
MSM

Ürün Açıklaması

 Slazenger Baskılı Erkek Deniz Şortu  sportif erkeklerin tercihidir. Rahatlığı ile göz dolduran bu ürün belden lastikli olduğu için her bedene uyum sağlayabilir. Sade ve şıktır. Diz üstü modeli ve kolayca kuruyan yapısı ile yüzerken size rahatlık sağlar. Yaza uygun  rengi ve minimal baskılı deseni sayesinde  modayı plaja taşımanıza   yardımcı olur.

 Yaz aylarında tatilde kaliteli, sağlıklı ve kalıcı bir bronzlaşma için  güneşe çıkış saatleri çok önemlidir. Plajda ilk günden itibaren uzun sürelerle güneşe maruz kalmak cilde büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple  güneşlenme süresi  yavaş yavaş artırılmalıdır.  Sağlıklı ve ideal bronzluk için sabahları 10. 30'a kadar, öğleden sonra ise 15.30'dan sonra güneşlenmeyi tercih etmek gerekmektedir. Cilt tipine uygun bir güneş sütü kullanmak da son derece önem taşımaktadır. Ten rengi açık olanlar yüksek faktörlü güneş kremleri  kullanmaya özen göstermelidirler.

Slazenger Baskılı Erkek Deniz Şortu'nu Migros Sanal Market'inPlaj Kıyafetlerikategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyionline ya da kapıda kredi kartıile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM