yükleniyor

BEBELAC ŞEFTALİ ELMA PÜRESİ 125 GR

MSMBEBELAC ŞEFTALİ ELMA PÜRESİ 125 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 1,90TL
Ürün notu
facebook share
05046857
Marka :Bebelac
MSM

Ürün Açıklaması

 Bebelac Şeftali Elma Püresi 125 gr. Kavanoz Maması,  çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için gerekli olan farklı lezzet ve besin ögelerine sahip birden fazla gıdanın bir araya getirilmesiyle hazırlanmıştır. İçeriğinde;  elma, şeftali ve havuç   vardır. Sağlıklı cam kavanozlar içerisinde bulunan bu ürünü yanınızda da rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 8. ayından sonra bebeğinizin fiziksel gelişimine katkıda bulunacak olan Kavanoz Maması, içeriğindeki  lifli gıdalar  ile sindirim sisteminin düzenliçalışmasını sağlar. 


Besin gruplarını yeterli almayan çocuklarda gelişim geriliği gözlendiğini ve çocuğunuzun hayat boyu birlikte yaşayacağı damak zevkinin, henüz bebek yaşlardayken oluştuğunu unutmayın!


Bebeğinizin günlük vitamin ihtiyacının yarısını, hem leziz hem de pratik bir şekilde karşılamaya yeten Bebelac Şeftali Elma Püresi'ne Migros Sanal Market'in  Hazır Çocuk Yemekleri    bölümünden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
BEBELAC ŞEFTALİ ELMA PÜRESİ 125 GR
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM