yükleniyor

CHAMPION AV HAYVANLI KEDİ KONSERVESİ 415 GR

MSMCHAMPION AV HAYVANLI KEDİ KONSERVESİ 415 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 4,00TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 2,00TL
15.02.2018 - 28.02.2018  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
41991003
Marka :Champion
MSM

Ürün Açıklaması

 Champion Av Hayvanlı Kedi Konservesi 410 gr.  kedi dostunuzun günlük besin ihtiyacını karşılamak için özel olarak üretilmiştir. . Kedinizin kilosunu korumasında yardımcı olur.  

 
Champion Yaş Mamalar servise hazır tam ve dengeli gıdalardır. Oda sıcaklığında servis edilmelidir. Paketi açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve 24 saat içinde tüketin. Aşağıda önerilen tüketim miktarları optimal miktarlardır. Genelde kedinizi beslerken dikkat etmeniz gereken nokta kedinizin ağırlığının yetişkinliği boyunca sabit kalmasıdır. Kilo alıyor ya da veriyorsa beslenmesine dikkat ediniz ve veteriner hekiminize danışınız. Yetişkin kediler için günde 410-510 gr., hamile kediler için günde 720 gr., emziren kediler için günde 920-1230 gr. yaş mama kullanımı önerilmektedir. Yaş mamayı kuru mama ile karıştırarak da kullanabilirsiniz. 

Champion Av Hayvanlı Kedi Konservesi'ni Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
 

 
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM