yükleniyor

VANISH OXI ACTION SIVI LEKE ÇIKARICI 1,8 L

MSMVANISH OXI ACTION SIVI LEKE ÇIKARICI 1,8 L
  • Satış Fiyatı :
  • 15,90TL
Ürün notu
facebook share
30569628
Marka :Vanish
MSM

Ürün Açıklaması

 Vanish Oxi Action Sıvı Leke Çıkarıcı  en zor lekeleri bile temizler. Gözden kaçan lekeleri bile ortadan kaldırır. Hem  beyazlarla  hem de  renkliler  ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Düşük ısıda  bile lekeleri yok eder. 1 ölçek Vanish Sıvı çıkarıcı  kullanarak ilk yıkamada farkı görebilirsiniz.

Vanish Sıvı Leke Çıkarıcıyı; lekelerde kullanmak için: Her cins çamaşırda lekenin üzerine korkmadan dökünüz. Birkaç dakika sonra kurumasını beklemeden deterjan ilave ederek yıkayınız. Lekeye henüz yeniyken müdahale etmek mükemmel sonuç verir.

Makinede Yıkama: Deterjanı makinenin deterjan gözüne koyun ve makineyi çalıştırın. Makine su almaya başlayınca, deterjan gözüne  1.5 çay bardağı (100 ml) dökün.

Zor ve kurumuş lekeler için: 2 ml (1 çay kaşığı) lekenin üzerine dökün ve birkaç dakika bekleyin (kumaşın üzerinde kurumasına izin vermeyin). Daha sonra yukarıda yazıldığı gibi yıkayın. Bazı lekeler birden çok ön işlem gerektirebilir.

Suya Bastırma: 4 lt suya 1 çay bardağı (60 ml) ekleyip, renkli çamaşırlarınızı maksimum 1 saat, beyaz çamaşırlarınızı ise maksimum 6 saat suda bekletebilirsiniz (suyun sıcaklığı maksimum 40 °C olmalıdır).

Elde Yıkama : 1 çay bardağı (60 ml) suya dökün, deterjanınızı ekleyin. Yıkamadan sonra çamaşırlarınızı iyice durulayınız.

Çamaşırları renklerine göre ayırmak renklerinin birbirlerine karışmasını engeller. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.


Bu ürüne Migros Sanal Market Sıvı, Jel Deterjanlar  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
VANISH OXI ACTION SIVI LEKE ÇIKARICI 1,8 L
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM