yükleniyor

TOUCH ME ÇELİK TENCERE 20 CM

MSMTOUCH ME ÇELİK TENCERE 20 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 41,00TL
Ürün notu
facebook share
32016289
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Çelik Tencere , kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Touch Me Tencere ile birçok tarifi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Touch Me kapaklı çelik tencere, 20 cm.'lik çapa sahiptir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan çelik tencere, yanmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Cam kapağı sayesinde enerji ve zaman tasarrufu sağlar.

Mutfakta kullanılan her ürünün, zaman içerisinde yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebileceğini unutmayın. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Çelik eşyalarınızı yıkadıktan sonra hav bırakmayan bir bezle kurularsanız, hem deforme olmamalarını sağlamış hem de kullanım ömürlerini uzatmış olursunuz. 

Kolayca temizlenebilen Touch Me Çelik Tencere'yi elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Çelik Tencere'yi, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM