yükleniyor

PAREX BUZDOLABI POŞETİ 4'LÜ

MSMPAREX BUZDOLABI POŞETİ 4'LÜ
  • Satış Fiyatı :
  • 8,90TL
Ürün notu
facebook share
32096601
Marka :Parex
MSM

Ürün Açıklaması

Buzdolabı poşetleri mutfakta ve evdeki yardımcı gereçlerden biri. Kaliteli bir buzdolabı poşeti ile yemeklerinizi kolay bir şekilde saklayabilirsiniz.

 Parex Buzdolabı Poşeti  güvenilir ve hijyenik malzemelerden üretilmiş olup, yiyeceklerinizi güvenle saklamanız için tasarlanmıştır. Meyve, sebze, et, kuru gıda gibi besinlerinizi buzdolabında ya da buzlukta tazeliği, tadı ve kokusu bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Her türlü gıda maddesinin ağzı kapatılarak saklanması uygundur.

Buzdolabı poşetlerinin yiyecek dışında da çok çeşitli kulanım alanları vardır. Makyaj malzemelerinizi sınıflandırmak, kalem gibi kırtasiye ürünlerinizi bir arada bulundurmak gibi işlevleri yerine getirebilir. Seyahatlerde de kırılmasını ya da bozulmasını istemediğiniz aksesuarlarınız için ideal bir üründür. 

Migros Sanal Market'in  Mutfak Sarf Malzemeleri  reyonundan edinebileceğiniz bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM