yükleniyor

TOUCH ME ÇELİK WOK TAVA 30 CM

MSMTOUCH ME ÇELİK WOK TAVA 30 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 38,00TL
Ürün notu
facebook share
32029886
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Tocuh Me Çelik Wok Tava , kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Touch Me Wok ile birçok noodle tariflerini pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Wok tavanın tasarımı, soteler, sebzeler ve noodle için idealdir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan çelik tava, yanmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Wok tavanın tasarımı sayesinde kaşık kullanmadan karıştırma işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Isıya dayanıklı sapı ile çelik wok tavayı elinizi yakmadan güvenle sofranıza taşıyabilirsiniz. 30 cm.'lik çapa sahip wok tava, ısıyı en iyi şekilde dağıtır ve böylelikle hazırladığınız tarifler çabuk ve lezzetli pişer.

Mutfakta kullanılan her ürünün, zaman içerisinde yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebileceğini unutmayın. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Çelik eşyaları yıkadıktan sonra hav bırakmayan bir bezle kurularsanız, hem deforme olmamalarını sağlamış hem de kullanım ömürlerini uzatmış olursunuz. 

Kolayca temizlenebilen Touch Me Çelik Wok Tava'yı elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Çelik Wok Tava'yı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM