yükleniyor

TOUCH ME ÇELİK YAPIŞMAZ TAVA 24 CM

MSMTOUCH ME ÇELİK YAPIŞMAZ TAVA 24 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 33,00TL
Ürün notu
facebook share
32029888
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Çelik Kapaklı Tava , yanmaz ve yapıştırmaz tabana sahiptir. Kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş olan tava ile lezzetli birçok yemek tarifini pratik bir şekilde pişirebilirsiniz. Isıdan etkilenmeyen yanmaz sapı, kolay kullanım imkanı sunar. Ürün içeriğinde tava ile uyumlu kapak da bulunmaktadır. Kapak, sıcak buharın tava içerisinde kalmasını sağlar. Böylelikle hem enerji hem de zaman tasarrufu yapmış olursunuz.

Dayanıklı ve uzun ömürlü olan çelik tava 24 cm.'lik çapa sahiptir. Mutfakta kullanılan her ürünün, zaman içerisinde yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebileceğini unutmayın. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyecekle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz. 

Çelik eşyalarınızı yıkadıktan sonra hav bırakmayan bir bezle kurularsanız, hem deforme olmamalarını sağlamış hem de kullanım ömürlerini uzatmış olursunuz. 

Kolayca temizlenebilen Touch Me Çelik Kapaklı Tava'yı elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Çelik Kapaklı Tava'yı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM