yükleniyor

PAŞABAHÇE YAĞLIK SİRKELİK 260 CC

MSMPAŞABAHÇE YAĞLIK SİRKELİK 260 CC
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
facebook share
33029580
Marka :Paşabahçe
MSM

Ürün Açıklaması

 Paşabahçe Yağlık Sirkelik,  mutfağınızda en çok işe yarayacak malzemelerden birisidir.    Sıvı yağları ve sirkeleri muhafaza ve servis etmeye yarar. Kapaklı ağzı dökülme riskini azaltırken, ayarlı ağızlığı damlatmayı engeller. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen bu ürünün gıda ile temasında hiçbir sakınca yoktur. Her türlü sıvının muhafazasında kullanılabilir.
 
 

Ürünleri elde yıkarken, kesinlikle cam için üretilen, cam ile kullanıma uygun olduğu belirtilen ve genellikle ovma yüzeyi mavi olan süngerlerin kullanılması önerilir. Özellikle bardakların ağzını temizlerken kullanılan uygun olamayan - sert süngerler ürünlerin ağzının dairesel olarak çizilmesine yol açmakta ve bu ürünler bulaşık makinesinde yıkandığında da söz konusu çiziklerin daha da belirgin hale geldiği görülmektedir. Ayrıca, ürünü çizebilecek yapıda olan toz halindeki temizlik maddelerinin kullanılması, aynı şekilde ürünlerin çizilmesine neden olacaktır.


"Çaya şeklini biz verdik!" diyen Paşabahçe 1935 yılından beri farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Cam ürünleri sıcak ile temas halindeyken zararlı maddeler açığa çıkarmadığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

 
 
Migros Sanal Market'in  Ürün Saklama  reyonundan edinebileceğiniz Paşabahçe Cam Yağlık Sirkeliği   tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM