yükleniyor

PERSİL İKİLİ JEL KAPSÜL REGULAR 32 YIKAMA

MSMPERSİL İKİLİ JEL KAPSÜL REGULAR 32 YIKAMA
  • Satış Fiyatı :
  • 21,90TL
Ürün notu
facebook share
30999487
Marka :Persil
MSM

Ürün Açıklaması

 Persil Expert Duo-Caps Regular İkili Jel Kapsül , iki bölmeli deterjan kapsülü; leke çıkarıcı, parlatıcı ve ferahlık etkisi içeren formülüyle mükemmel yıkama performansı sağlar.Güçlü leke çıkarıcı formülü ile en zorlu kir ve lekelerin üstesinden gelir. Persil İkili Kapsül tamamen çözünür, böylece çamaşırlarınızda ve çamaşır makinenizde hiçbir iz bırakmaz, mükemmel temizlik sağlar. Formülü jel deterjanlara göre iki kat daha konsantredir.


İkili kapsül boş çamaşır makinesinin içine atılır. Ardından çamaşır makinesi her zamanki gibi doldurulur. Kapsül, suyla temas eder etmez çözünmeye başlar ve tüm gücü yıkamanın en başından itibaren etkisini gösterir. Persil İkili Kapsül tamamen çözünür, böylece çamaşırlarınızda ve çamaşır makinenizde hiçbir iz bırakmaz. Mükemmel temizlik sağlar. Formülü  jel deterjanlara göre iki kat daha konsantredir.

 Persil Expert Duo Caps Regular İkili Jel Kapsül  ürününe Migros Sanal Market  Çamaşır Yıkama  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek  aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

PERSIL EXPERT İKILI JEL KAPSÜL 32 YIKAMA REGULAR

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM