yükleniyor

WHISKAS POUCH TAVŞANLI 100 GR

MSMWHISKAS POUCH TAVŞANLI 100 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 3,25TL
Ürün notu
facebook share
41252254
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Pouch Tavşanlı 100 gr. dayanılmaz lezzetleri bir araya getirerek kedilerinize bayılacakları bir ziyafet sunuyor! Kedilerinizin doyasıya et tadı alabilmesi için üretilmiş Whiskas Pouch Tavşanlı, aynı zamanda besleyici özelliği ile küçük dostlarınız için ideal bir alternatif oluşturuyor.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman onunla ilgilenmiyor görünürseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Pouch Tavşanlı'yı 2 adet fiyatına 3 adet alma şansı ile Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM