yükleniyor

ZAVOLİ SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ETKİLİ SARIMSAKLI ŞAMPUAN 450 ML

MSMZAVOLİ SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ETKİLİ SARIMSAKLI ŞAMPUAN 450 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
Ürün notu
facebook share
35349372
Marka :Zavoli
MSM

Ürün Açıklaması

 Saç Dökülmesine Karşı Etkili Sarımsaklı Şampuan ,   250 ml'lik ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kokusuz olan sarımsaklı şampuan, kadın ve erkek saçına uygun olarak üretilmiştir. Tüm cilt tipleriyle uyumludur.

 Saç dökülmesinin ve kepek oluşumunun önlenmesinde  yardımcı olan Zavoli Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan, saç derisine uyumlu pH değeri ile ciltte tahrişe sebep olmaz. Saç köklerini besleyerek saçın dökülmesini engeller. Etkili sonuç almak için düzenli kullanım gerekir.

Sarımsak ve papatya ekstreleri içeren Zavoli Sarımsaklı Şampuan, saç ve saç diplerini ölü hücrelerden arındırarak saç derisini temizlerken saçın nefes almasına ve beslenmesine yardımcı olur. Üstelik saça canlılık ve parlaklık katarken, saçın rengini de korur.

Zavoli Sarımsaklı Şampuan içinde bulunan, sarımsak  ekstraktı ; saç derisi için gerekli olan çeşitli vitamin, mineral ve amino-asitleri içermektedir. Kan dolaşımını hızlandırırken aynı zamanda kepek oluşumunun önüne geçer. Saç derisini canlandırır, saç köklerini besler. Şampuan içinde bulunan papatya ekstraktının ise nemlendirici ve arındırıcı etkisi bulunmaktadır. Bu sayede saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Saç dökülmesi engellemeye  yardımcıdır.

Sarımsağın faydalı etkilerini taşıyan Zavoli Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuanı, Migros Sanal Market, Şampuanlar  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM