yükleniyor

PINGI NEM GİDERİCİ 250 GR

MSMPINGI NEM GİDERİCİ 250 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 4,00TL
Ürün notu
facebook share
31506187
Marka :Pingi
MSM

Ürün Açıklaması

 Pingi Nem Giderici ile nem, rutubet, küf ve tüm bunlar sebebiyle meydana gelen kötü kokular son buluyor. Yedek gerektirmeyen süper ekonomik Pingi, mikrodalga fırında şarj edilerek yeniden kullanılabilmektedir. 2-5 sene kullanım ömrü olan bu ürün hiçbir şekilde akma ve sızıntı yapmaz. Hollanda teknolojisi ile geliştirilmiştir.

Pingi Nem Giderici, TUV sertifikası olup SVHC testi yapılmıştır. Renk değiştiren göstergeye sahiptir. Sevimli Penguen gösterge mavi renge döndüğünde cihaz kullanıma hazır hale gelmiş demektir. Gösterge pembe rengi gösterdiğinde ortamdaki nemin emildiği anlaşılmaktadır. Bu da mikrodalga fırında ya da güneşte şarj edilmeye hazır olduğunu gösterir. Mikrodalga fırında 600 w güçte 5 dakika boyunca çalıştırılarak şarj olur. Güneşte bekletildiğinde kendi kendini şarj edecektir.

Pingi her seferinde 100 gr. nemi emebilecek kapasiteye sahiptir. Dolaplarda, kilerlerde, saklama kutuları ya da sandıklarda, musluk altlarında, banyolarda, arabalarda, karavanlarda, teknelerde ve 6 metreküpe kadar her alanda kullanabilirsiniz. 


Dolaplarda: Pingi sayesinde kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, değerli eşyalarınızı nem, rutubetin, pas ve mantarın kötü etkilerinden korumuş olursunuz.


Kilerlerde: Pingi sayesinde kilerde bulunan yiyeceklerin ömrünü uzatırsınız, çabuk bozulmasını engellersiniz.

Saklama kutuları ve sandıklarda: Pingi sayesinde sandıklardaki değerli eşyaları nemin zararlı etkilerinden koruyarak bozulmalarını engellersiniz.

Musluk altları: Nemin en fazla biriktiği alan olan musluk altlarında oluşan nemin zararlı etkilerinden korunmuş olursunuz.

Banyolar:   Nemin en fazla oluştuğu banyolarda çamaşırlarınızda nemin kalmasını engeller, rutubet kokusunun önüne geçersiniz.

Otomobillerde: Pingi sayesinde Nem, pas oluşumunu engeller, küf kokusunu önüne geçer aynı zamanda camların buğu yapmasını engellersiniz.

Karavanlarda: Pingi sayesinde karavanın içerisindeki yiyeceklerinizi, kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, değerli eşyalarınızı nem, rutubet, pas, küf ve mantarın kötü etkilerinden korumuş olursunuz. 

Teknelerde: Pingi sayesinde teknenizin içerisindeki parçaları pas, küf ve rutubetin etkilerinden korursunuz. Aynı zamanda teknedeki kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, değerli eşyalarınızı nem, rutubetin, pas, küf ve mantarın kötü etkilerinden de korumuş olursunuz.

Pingi Nem Gidericiyi Migros Sanal Market Oda Kokuları  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM