yükleniyor

TOUCH ME SERAMİK YUVARLAK KEK KALIBI

MSMTOUCH ME SERAMİK YUVARLAK KEK KALIBI
  • Satış Fiyatı :
  • 8,00TL
Ürün notu
facebook share
32047434
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 İthal Seramik Yuvarlak Kek Kalıbı , yüksek ısıya ve darbeye karşı dayanıklıdır. Seramik yüzeye sahip olduğu için ısıyı eşit miktarda yayar. Böylece seramik kapta pişirilen kekler eşit ısıyla piştiği için daha da lezzetli olur. Fırında ve mikrodalgada kullanıma uygundur.

Dış yüzeyi renkli olan İthal Seramik Yuvarlak Kek Kalıbı, çizilmeye ve darbeye karşı dayanıklıdır. Ancak çizilse dahi kullanıma devam edebilirsiniz, çünkü seramik zararlı maddeler içermez. Kolayca temizleyebileceğiniz kek kalıbını isterseniz elde isterseniz de bulaşık makinesinde yıkabilirsiniz.

Kek yaparken, kekin kabarması için tüm malzemeleri oda sıcaklığında beklettikten sonra kullanmaya özen gösterin. Kek, fırından çıkardıktan sonra ise hemen kesmeyin yiyeceğiniz zaman dilimlerseniz, kekin ömrü daha da uzun olacaktır.

İthal seramik yuvarlak kek kalıbını, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM