yükleniyor

HIPP 2 ORGANIK DEVAM SÜTÜ 800 GR

MSMHIPP 2 ORGANIK DEVAM SÜTÜ 800 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 71,50TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
05046625
MSM

Ürün Açıklaması

Organik sütten elde edilen bu ürün  çocukların gelişimine destek te bulunur.  Anne sütüyle  beslenemeyen veya sadece kısmen   anne sütüyle beslenen bebekler için idealdir. Hijyenik koşullarda paketlenmiştir. 

 Bebeğiniz için en iyi beslenme  daima  anne sütü  olmuştur ve daima öyle olacaktır. Anne sütü bebeğinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere mükemmel şekilde donatılmış olup hazmetmesi kolay proteinler ve  bebeğinizi hastalıklara karşı korumaya  yardımcı olacak antikorla içerir. Anne sütü bileşimi bakımından hem  yeni doğan bebekler için  hem de daha büyük bebekler için idealdir. Bu nedenle süt bebeğinizle birlikte gelişir. Devamlı olarak değişir ve bebeğinizin değişen ihtiyaçlarına uygun şekilde protein, laktoz ve yağ miktarı artar.

HiPP 2 Organik Devam Sütü  6. ay dan itibaren bebek ve küçük   çocukların özel beslenmesi   amacıyla geliştirilmiş olup, diyet yapan bebeklerde de kullanıma uygundur. İnek sütüne nazaran 20 kat daha fazla demir içerir. Yoğun kalsiyum oranı sayesinde  diş ve kemik gelişimi ne yoğun destek sağlar. İnek sütüne göre daha az protein içerdiği için çocuklar tarafından kolay hazmedilir. Doymamış yağ asitleri açısından zengindir. Sofra şekeri ve gluten içermez.

Hipp 2 Organik Devam Sütü'nü Migros Sanal Market'in    Süt  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM