yükleniyor

HIPP 3 ORGANİK COMBIOTIC DEVAM SÜTÜ 350 G

MSMHIPP 3 ORGANİK COMBIOTIC DEVAM SÜTÜ 350 G
  • Satış Fiyatı :
  • 37,50TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
05046612
MSM

Ürün Açıklaması

 Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü, organik sütten üretilmiş bir devam sütüdür.  10. aydan itibaren kullanılabilir. İçerisinde  prebiyotik lifler ve probiyotikler  bulunur. Prebiyotikler,  bağırsak ve sindirim sistemini destekler . Probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Probiyotikler ise mide ve bağırsak sisteminin çalışmasında ve bağırsaklarda olumlu etki yaratan özel kültürlerdir.

Bu devam sütü içeriği sayesinde  çocukların bağışıklık sistemini güçlendirir. Kolay sindirilebilir. Gaz ve hazımsızlık gibi sorunlara yol açmaz.  Omega 3 ve 6 yağ asitleri  içerir. Gluten içermez. 10 ay ve üzeri, ek gıdaya geçmiş bebekler kullanabilir. İlave şeker ve katkı maddesi barındırmaz. Organik içerikli olduğundan%100 GDO'suzdur.

 Organik süt ten elde edilen bu ürün çocukların gelişimine destekte bulunur. İlave şeker ve gluten içermez. Prebiyotik bileşen tüketimi günlük 8g'ı aşmaması gerekir.

Bebeğiniz için en iyi beslenme   daima   anne sütü olmuştur ve daima öyle olacaktır. Anne sütü bebeğinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere mükemmel şekilde donatılmış olup hazmetmesi kolay proteinler ve  bebeğinizi hastalıklara karşı korumaya  yardımcı olacak antikorlar içerir.  Anne sütü bileşimi  bakımından hem  yeni doğan bebekler  için hem de daha büyük bebekler için idealdir. Bu nedenle süt bebeğinizle birlikte gelişir. Devamlı olarak değişir ve bebeğinizin değişen ihtiyaçlarına uygun şekilde protein, laktoz ve yağ miktarı artar.

Hipp 3 Organik Devam Sütü'nü Migros Sanal Market'in    Uzun Ömürlü Süt  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM