yükleniyor

DİSNEY LİSANSLI ERK. ÇCK TKM Y13

MSMDİSNEY LİSANSLI ERK. ÇCK TKM Y13
  • Satış Fiyatı :
  • 14,00TL
Ürün notu
facebook share
51052235
MSM

Ürün Açıklaması

 Disney Lisanslı Erkek Çocuk Pijama Takımı 13 Yaş  için uygundur. Disney, karakterleri çocuklar için ilgi çekicidir. Çocukların meraklısı olduğu Spider Man  desenli pijama, yüzde 100 pamuktan üretilmiştir. Böylelikle kullanımı rahat olan pijamayı çocuğunuza güvenle giydirebilirsiniz.

Gün içinde ortaya çıkan bakteri ve tozları yatağa taşımamak için pijama kullanımı tavsiye edilir. Çocuklar gün içinde daha da aktif oldukları için özellikle çocukların pijama giymesi gerekmektedir.

Çocuklara uyku alışkanlığı kazandırmak için "uyku rutini" sağlanmalıdır. Çocuklar, bebeklik dönemlerinden itibaren belirli bir düzene ihtiyaç duyarlar. Uyku rutini sağlamak için şartlara uygun olarak bir uyku saati belirlenmeli ve bu saatten ödün verilmemelidir. Çocuğunuzun seveceği bir yatak giysisini benimsemesi, hoşlandığı bir oyuncağını veya battaniyesini yanına alması da düzenli ve sağlıklı uykunun destekleyici unsurlarıdır.

Disney Lisanslı Erkek Çocuk Pijama takımını Migros Sanal Market'in  Pijama, Gecelikler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM