yükleniyor

TOUCH ME BAMBU KUPA ASKISI

MSMTOUCH ME BAMBU KUPA ASKISI
  • Satış Fiyatı :
  • 18,00TL
Ürün notu
facebook share
32121619
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Bambu Kupa Askısı , mutfakta pratik çözümler sunar. Bambudan yapılmış kupa askısı, küçük mutfaklar için ideal bir üründür. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Altı tane kupayı rahatlıkla askınıza asabilirsiniz. Mutfağınıza dekoratif bir görüntü kazandıracaktır.

Bambu ağacı sağlamlığı nedeniyle, mutfak eşyalarında tercih edilmektedir. Uzun ömürlü olan kupa askısını bulaşık makinesinde yıkamanız tavsiye edilmez. Yıkamadan hemen sonra kurularsanız, deforme olmasını engeller ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.


Bambu ile Endonezya'da bir kez kullanılabilen tencereler yapıldığını biliyor muydunuz? Bu özel ağacın farklı kültürlere has farklı anlamları da var. Çinlilerde uzun ömrün, Hindistan'da dostluğun sembolü olan bambu Japonya'da ise dürüstlüğü ve temizliği temsil ediyor. 

Touch Me Bambu Kupa Askısı, Migros Sanal Market  Ürün Saklama  reyonunda bulunmaktadır, ayrıca bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM