yükleniyor

TOUCH ME BAMBU KAŞIKLIK

MSMTOUCH ME BAMBU KAŞIKLIK
  • Satış Fiyatı :
  • 11,00TL
Ürün notu
facebook share
32121612
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Bambu Kaşıklık  mutfakta pratik çözümler sunar. Birçok mutfak gerecini bambu kaşıklık içerisinde düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kaşık, bıçak ve çatallar bambu kaşıklık içinde uzun süre durabilir. Dilediğiniz zaman kolayca kullanabilirsiniz. 

Bambu ağaç çok dayanıklıdır. Uzun ömürlü olan kaşıklığı bulaşık makinesinde yıkamanız tavsiye edilmez. Kullanımdan sonra hemen yıkar ve kurularsanız, deforme olmasını engeller ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.


Unutmayın, mutfakta kullanılan her ürün, zamanla yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Touch Me Bambu Kaşıklığı, Migros Sanal Market  Ürün Saklama  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile   gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM