yükleniyor

PAŞABAHÇE BARDAK KAPAKLI SÜRAHİ

MSMPAŞABAHÇE BARDAK KAPAKLI SÜRAHİ
  • Satış Fiyatı :
  • 12,90TL
Ürün notu
facebook share
33029984
Marka :Paşabahçe
MSM

Ürün Açıklaması

 Paşabahçe Bardak Kapaklı Sürahi , kapak bölümü de dahil olmak üzere camdan imal edilmiştir. Sıvı tüketimini camın sağlığı ile birleştirir. Kapaklı olarak tasarlanmış bu şişe, şıklığı ile dikkat çeken bir üründür. Kapağını su bardağı olarak da kullanabilirsiniz. Bu set, suyun yanı sıra her türlü meşrubat servisi için kullanıma uygundur. Servis sırasında damlatma yapmaz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Cam, yapı olarak sağlığa zararlı maddeler içermez. Gıda ile kullanıma uygundur. Yüzeyi pürüzsüzdür, kolay temizlenir, hijyeniktir. Ayrıca tamamı geri dönüşebilen bir malzemedir.


Ürünleri elde yıkarken, kesinlikle cam için üretilen, cam ile kullanıma uygun olduğu belirtilen ve genellikle ovma yüzeyi mavi olan süngerlerin kullanılması önerilir. Özellikle bardakların ağzını temizlerken kullanılan uygun olamayan - sert süngerler ürünlerin ağzının dairesel olarak çizilmesine yol açmakta ve bu ürünler bulaşık makinesinde yıkandığında da söz konusu çiziklerin daha da belirgin hale geldiği görülmektedir. Ayrıca, ürünü çizebilecek yapıda olan toz halindeki temizlik maddelerinin kullanılması, aynı şekilde ürünlerin çizilmesine neden olacaktır.


"Çaya şeklini biz verdik!" diyen Paşabahçe 1935 yılından beri farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Camın hijyenik dokusu sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Migros Sanal Market'inServis Malzemelerireyonundan edinebileceğiniz Paşabahçe Bardak Kapaklı Sürahiyi tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM