yükleniyor

TOUCH ME HORTUM 10 M

MSMTOUCH ME HORTUM 10 M
  • Satış Fiyatı :
  • 9,00TL
Ürün notu
facebook share
43039938
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 İthal Hortum 10 m.  iç ve dış malzemesi pvc kaplama olan bu hortum polyester ip ile sağlamlaştırılmıştır. 10 metrelik uzunluğu sayesinde büyük bahçelerde dahi rahatlıkla kullanılabilir. Balkon ve teraslar için kullanıma da uygundur. 13 milimetre kalınlığa sahiptir. Normal su basıncını artırabilme özelliğine sahiptir.

Özellikle saksı içindeki çiçekler sulanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar  vardır. İlk olarak toprağın kontrol edilmesi gerekmektedir. Çiçeğin su ihtiyacı olup olmadığını parmağınızı toprağa 2-3 cm batırarak test edebilirsiniz. Eğer parmağa kuruluk geliyorsa çiçeğin sulanmaya ihtiyacı vardır. Eğer toprak balçık gibi ise suyu fazla gelmiş demektir. Bu koşulda da bir süre çiçeği sulamamak faydalı olacaktır. Çiçekleri özellikle sabah erken saatlerde ya da akşam geç saatlerde sulamak gerekir çünkü bu saatlerde güneş ışığı daha az olduğu için buharlaşma da daha az olacaktır. Bitkiler yeni dikildiklerinde toprağa alışmaları için iki ay boyunca üstten sulanmalıdır. Daha sonra ise tabaktan sulama yapmak, suyun direkt olarak bitki köklerine gitmesine yardımcı olacaktır.

İthal Hortum'u Migros Sanal Market'in  Bahçe Ürünleri  kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM