yükleniyor

MIRMIR NATUREL TOPAKLANAN KEDİ KUMU 10LT.

MSMMIRMIR NATUREL TOPAKLANAN KEDİ KUMU 10LT.
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 14,95TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
41991004
MSM

Ürün Açıklaması

 Mır Mır Naturel Topaklanan Kedi Kumu 10 lt.  kedileriniz için özel olarak üretilmiş, sağlıklı bir kedi kumudur. Tüm kötü kokuları absorbe eder ve hem kedinizin hem de sizin rahat etmenizi sağlar. Topaklanan yapısı ile kolay temizlenir. Kürekle topaklanmış parçaları atmanız yeterli olacaktır. Sıvıları hızla emer ve bu sayede mikrop oluşumuna engel olur. Çevre dostudur ve toksik madde içermez. Az atık oluşturur ve seyrek olarak değiştirilir. Kedilerin patilerine yapışmaz, tırnak aralarına dolmaz ve toz çıkarmaz. Ekonomik bir kedi kumudur.

Kum kabında koyulacak kedi kumu en az 3-4 parmak kalınlığında olmalıdır. Kedi ve köpekler dışkılarını saklama güdüsü hissettikleri için kum kabının belli bir ölçüde dolu olması büyük önem taşır. Dışkıların kum kabından çıkarılması kedi ve köpeklerinizin rahat etmesi açısından gereklidir.

Mır Mır Naturel Topaklanan Kedi Kumu'nu Migros Sanal Market'in Pet Sağlık Bakım Ürünlerireyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM