yükleniyor

FAMILIA TUVALET KAĞIDI 16'LI

MSMFAMILIA TUVALET KAĞIDI 16'LI
  • Satış Fiyatı :
  • 13,25TL
Ürün notu
facebook share
31011704
Marka :Familia
MSM

Ürün Açıklaması

Ekstra yumuşak dokuya sahip ve çift katlı Familia Tuvalet Kağıdı , 16 rulo içeren paketinde sunulmaktadır. Familia tuvalet kağıtları, dayanıklıdır. Suyla ilk temasında dağılmaz, parçalanmaz. Familia, suya atılınca bir müddet sonra eriyecek kadar doğaya saygılıdır. Familia, özel gofraj yapısı ve extra yumuşak dokusu  ile hassastır. Doğal ve yüzde 100 saf selülozdan üretilen Familia’da yapay beyazlatıcılar kullanılmaz.

En son teknoloji   ürünü makinelerle donatılan Hayat Temizlik Kağıtları tesislerinde, el değmeden üretilen ve kolilenen Familia markalı ürünlerde, yüzde 100 saf ve en kaliteli selüloz harmanları kullanılmaktadır.
 
Tuvalet hijyeninden  
uzak koşullar vücudumuzda pek çok hastalığa neden olmaktadır. Bu nedenle tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi temizlik gereksinimlerinin kullanılmasının yanı sıra, tuvaletten sonra eller   su ve sabunla 30 saniye ovalanarak yıkanmalıdır. 

Migros Sanal Market Tuvalet Kağıtları  kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

FAMILIA TUVALET KAĞIDI 16'LI

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM