yükleniyor

DISNEY LİSANSLI ÇOCUK ÇORABI

MSMDISNEY LİSANSLI ÇOCUK ÇORABI
  • Satış Fiyatı :
  • 4,95TL
Ürün notu
facebook share
51076834
MSM

Ürün Açıklaması

 Disney Lisanslı Çocuk Çorap çocukların bayıldığı Disney karakterlerinden oluşan deseni ile hem sevimli, hem rahat hem de şık bir çoraptır. Teri emen yapısı ile çocukların ayaklarında bakteri oluşumunu en aza indirir. Özellikle hareketli çocuklar için ideal bir üründür. Günlük kulanıma uygundur.

Ayak sağlığı kişisel bakımın en önemli parçalarından biridir. Ayaklarda oluşan kötü kokuları engelleyebilmek için ayakların sürekli temiz tutulması ve çorapların her gün değiştirilmesi gerekmektedir. Plastik ayakkabılar yerine deriden veya ayaklarınızın nefes almasını sağlayan malzemeden üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir. Bir ayakkabı üst üste iki günden daha uzun süre giyilmemeli ve çıkarıldıktan sonra muhakkak havalandırılmalıdır. Eğer ayakkabıda bir gün havalandırmanın sonrasında bile koku varsa, tekrar kullanılmaması gerekmektedir.

Disney Lisanslı Çocuk Çorabını Migros Sanal Market'in  Çoraplar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM