yükleniyor

VİLEDA VİROBİ ŞARJLI ROBOT PASPAS

MSMVİLEDA VİROBİ ŞARJLI ROBOT PASPAS
  • Satış Fiyatı :
  • 1,00TL
Ürün notu
facebook share
31205185
Marka :Vileda
MSM

Ürün Açıklaması

 Vileda Virobi Şarjlı Robot Paspas sizi yorulmaktan kurtaracak yeni nesil temizlik yardımcınızdır. Elektrostatik beze sahip akıllı robot unuz; sizin yerinize saç, kıl, tüy, ve tozları köşe bucak temizler. Tekerlekleri sayesinde siz çalışma düğmesine bastığınız anda dönerek yürümeye başlar. Herhangi bir engel ile karşılaştığında da sensörleri sayesinde algılayarak yönünü değiştirir. Size ise ayaklarınızı uzatarak keyifle dinlenmek kalır.

Cihazınızı kullanmadan önce yapılması gerekenler oldukça kolaydır. İlk kullanımdan önce 12 saat süre ile pilini şarj etmeniz gerekmektedir. Tam boşalmış pilinizin ileriki kullanımlarda şarj olma süresi 8 saattir.

Şarj işlemi tamamlandıktan sonra fişini çekip pili şarjdan çıkarın ve robotunuza takın. Işık göstergesinin kırmızıya döndüğünü göreceksiniz. Daha sonra değiştirilebilir temizlik altlığını yerleştirin. İstediğiniz bir çalıştırma programı seçin. 

Robotunuz iki farklı programa sahiptir. Bunlardan birisi 30 dakikalık kısa program, diğeri ise 120 dakikalık uzun programdır. Uzun programda çalıştırmaya başlamadan önce robotunuzun şarjının tam olduğundan emin olmalısınız. Küçük odalarda 30 dakikalık, daha büyük odalarda 120 dakikalık program idealdir.

Cihazınız program süresi bittiğinde kendiliğinden kapanacaktır. Yalnızca düz, pürüzsüz ve fayanslı odalarda kullanmaya özen göstermelisiniz. Robotunuzu ıslak zeminden ve sudan uzak tutmanız gerekmektedir. Temizlik süresince cihazınızın daha etkili çalışması için odada bulunan engelleri olabildiğince kaldırmaya çalışın. Bu sayede robotunuz daha hızlı hareket edecektir.

 Temizlik işlemi bittikten sonra eğer gerekiyorsa altlığını değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda robotunuzun tekerleklerini temizlemeniz de çok kolaydır. Bunun için tekerlekleri nazikçe yukarıya doğru çekmeniz yeterli olacaktır. Kuru bir fırça yardımı ile tekerleklerin üzerinde biriken saç, toz birikintisi gibi kalıntıları temizleyin. Tekerlekleri tekrar takarken yuvasına doğru hafifçe itmeniz yeterli olacaktır. Yalnızca ev kullanımına uygun olan şarjlı robotunuzu kullanmadan önce kullanım kılavuz unu okumanız önerilmektedir.

Vileda Virobi Şarjlı Robot Paspas'ı Migros Sanal Market'in  Temizlik Seti, Süngerler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

VİLEDA VIROBI KULLANIM VİDEOSU

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM