yükleniyor

ORAL-B DİŞ FIRÇASI PRO-EXPERT MASSAGER 40 ORTA (1+1 PAKETİ)

MSMORAL-B DİŞ FIRÇASI PRO-EXPERT MASSAGER 40 ORTA (1+1 PAKETİ)
  • Satış Fiyatı :
  • 19,90TL
Ürün notu
facebook share
34355117
Marka :Oral-B
MSM

Ürün Açıklaması

 Oral-B Pro-Expert Massager Diş Fırçası 40 Orta,  hassas dişleri olanlar için özel olarak tasarlanmış yumuşak kıl yapısına sahip diş fırçasıdır. Oral-B diş fırçası, yuvarlak uçlu kılları ile diş etini tahriş etmeden, masaj yaparak temizler. Başlığı diş etine uyumludur. Diş eti sağlığını 30 günde iyileştirmeye yardımcı olur. Ulaşılması zor yerlerdeki bakteri plağını %90’a kadar kaldırır.


Kullandığınız diş fırçasının temiz ve bakterilerden arınmış olması  ağız sağlığı  için oldukça önemlidir. Eğer seyahat ediyorsanız diş fırçanızı uygun bir kabın içerisinde kapalı olarak tutmalısınız. Fakat kapalı kutu ev gibi nem üretebilecek ortamlarda uygun değildir. Evde diş fırçalarınızı uygun bir bardak ya da diş fırçalığında tutmalısınız. Yüksek sıcaklık üreterek diş fırçasının kıllarına zarar verebilecek olan mikrodalga fırın ya da bulaşık makinesinde diş fırçalarını yıkamayın.

Bu ürüne Migros Sanal Market'in  Diş Fırçaları, İpler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM