yükleniyor

LACTAMIL EMZİREN ANNELER İÇİN SÜTLÜ İÇECEK 200 GR

MSMLACTAMIL EMZİREN ANNELER İÇİN SÜTLÜ İÇECEK 200 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 9,90TL
Ürün notu
facebook share
05049948
Marka :Milupa
MSM

Ürün Açıklaması

 Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 200 gr.  anneleri de düşünüyor. Bebeklerin ilk 6 ay boyunca sadece anne sütüyle beslenmesi, sağlıkları ve gelişimleri açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple  emzirme dönemi boyunca annelerin  sağlıklı ve dengeli beslenmesi  hem anne hem de bebek için çok önemlidir. Yeterli ve dengeli beslenmeyen anneler kendi vücut depolarından harcamaya başlar. Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek, emzirme döneminde vücut depolarınızı güçlendirir, sağlıklı bir emzirme dönemini  destekler. Milupa Lactamil;  kalsiyum, demir, A, C, D, E Vitamini ve folik asit  içerir. Her gün bir bardak içmek yeterli olacatır. A vitamini; enfeksiyonlara karşı direnci artırır. C vitamini; vücudun savunma sistemini güçlendirir. D vitamini; kalsiyum ve fosforun kemik ve diş dokusunda yer alabilmesine yardımcı olur. E vitamini; hücrelerin daha uzun yaşamasını ve yenilenmesini sağlar, antioksidan özelliği vardır. Demir; kan hücrelerinin yapımında etkilidir. Kalsiyum; kemik ve dişlerin en önemli yapı maddesidir. Folik Asit;  hücre yapımı ve çoğalmasında önemlidir.

Lactamil'i hazırlamak oldukça kolaydır. 1 su bardağı (180 ml) ılık suya yaklaşık 3 kaşık (40 g) Milupa Lactamil Emziren Anneler için Sütlü İçecek ekleyerek karıştırıp içime hazır hale getirebilirsiniz. Dilerseniz soğuk ya da sıcak içebilirsiniz. Önerilen miktar günde bir ile üç bardak arasıdır. 1 bardakla emziren annenin günlük ek enerji gereksiniminin %32’sini, toplam enerji gereksiniminin %6.5’ini karşılar. Günlük 1-3 bardak arası tüketilmesi önerilir.

Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçeceği Migros Sanal Market'in    Uzun Ömürlü Süt  kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 


MSM

Ürün Detay

MSM
LACTAMIL EMZİREN ANNELER İÇİN SÜTLÜ İÇECEK 200 GR
MSM

LACTAMIL EMZİREN ANNELER İÇİN SÜTLÜ İÇECEK 200 GR

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM