yükleniyor

NIVEA INVISIBLE BLACK AND WHITE POWER ERKEK MİNİ DEODORANT SPREY 35 ML

MSMNIVEA INVISIBLE BLACK AND WHITE POWER ERKEK MİNİ DEODORANT SPREY 35 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 5,50TL
Ürün notu
facebook share
35038072
Marka :Nivea
MSM

Ürün Açıklaması

 Nivea Invisible Black and White Power Erkek Mini  koyu renk giysilerde beyaz iz bırakmayan ve açık renkli giysilerde sarı leke oluşumunu azaltan bir deodoranttır. 48 saat etkili formülü ile her an yanınızda olacak bu sprey ile hem şıklığınızı hem konforunuzu koruyacaksınız. Kullanırken dik şekilde ve 15 cm. mesafeden sıkılır. Ürünü uyguladıktan sonra kıyafetleri giymek için ürünün 1-2 dakika kuruması beklenir. Tahriş olmuş cilde uygulanmaz. %0 Alkol oranına sahiptir. Boya maddesi içermez. Ciltle uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir.

Nivea Black&White, beyaz izlere karşı özel bir teknoloji kullanır: Alüminyum tuzları bir emülsiyonda çözülür ve maskeleyici yağlarla kaplanır, bu da izleri görünmez yapar. Sarı lekelere karşı koymak için ise özel bir leke karşıtı bileşim içeren yeni bir teknoloji kullanır. Bu içerik leke, bileşenleri ulaşmadan önce tekstil dokusunu korur. Böylelikle lekeler yüzeyde kalır ve kolayca yıkanabilir.

Sarı lekeler kıyafetlerde yıkandıkça oluşur. Bu lekelerin oluşumuna deodorantların içerisindeki pudra maddeleri, ciltteki yağ, kıyafetlerdeki terin su ve deterjanla birbirini etkilemesi gibi bir çok faktör yol açar. Bu kimyasal tepkime iplikte çıkmayan sarı bir leke katmanı oluşturur. Her yıkamayla kumaş daha fazla sararır ve sertleşir.

Nivea Invisible Black and White Power Erkek Mini'yi Migros Sanal Market'in  Deodorant  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi   online ya da kapıda kredi kartı   ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM