yükleniyor

GILLETTE MACH3 TURBO 1UP TIRAŞ MAKİNESİ

MSMGILLETTE MACH3 TURBO 1UP TIRAŞ MAKİNESİ
  • Satış Fiyatı :
  • 15,50TL
Ürün notu
facebook share
34150330
Marka :Gillette
MSM

Ürün Açıklaması

 Gillette Mach3 Turbo 1 Up Tıraş Makinesi , yakın ve konforlu bir tıraş sunmak için ileri tıraş teknolojilerini bir araya getiren manuel bir tıraş makinesidir. Turbo stilinize güç katarak tıraşı yüksek performanslı bir aktiviteye çevirir. Gillette Mach 3 Turbo’da, Gillette’in 3 bıçak teknolojisi ve Sürtünmeyi Önleyen bıçaklar bir araya gelir. Üzerinde 10 adet Mikrofin bulunan oynar başlığı yüzünüzün kıvrımlarına uyum sağlayarak size olağanüstü rahat ve yakın bir tıraş sağlar. Kartuşun üzerindeki kayganlaştırıcı bant kullanıldıkça beyazlaşır, ve en iyi tıraş performansını verebilmesi için size kartuşunuzu değiştirmeniz gerektiğini hatırlatır.
 
 
Kayganlaştırıcı bantın salgıladığı kayganlaştırıcılar bıçakların rahatça kaymasını kaymasını sağlayarak tıraş konforunu arttırır. Üzerindeki yeşil rengin solmaya başlaması optimum bir tıraş performansı için kartuşu değiştirmeniz gerektiğini haber verir. Yakın bir tıraş yüzünüzün en iyi şekilde ön plana çıkarmanızı sağlar.
 
 
Migros Sanal Market'in Tıraş Aletleri reyonundan edinebileceğiniz bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 
 
MSM

Ürün Detay

MSM
GILLETTE MACH3 TURBO 1UP TIRAŞ MAKİNESİ
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM