yükleniyor

MEHTAP İSPANYOL KEK KALIBI

MSMMEHTAP İSPANYOL KEK KALIBI
  • Satış Fiyatı :
  • 15,00TL
Ürün notu
facebook share
32047066
Marka :Mehtap
MSM

Ürün Açıklaması

Teflon® Classic kaplanmış iç yüzeye sahip Mehtap İspanyol Kek Kalıbı, yakmadan ve yapışmadan lezzetli İspanyol keki yapmanızı sağlar. Çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Mehtap kek kalıbı, fırın veya mikrodalgada kullanıma uygundur. İspanyol keki yapmak için tasarlanmıştır.

Teflon yüzey ısıyı eşit miktarda iletir, bu sayede kekler daha da lezzetli olur. Ayrıca ısı eşit miktarda dağıldığı için daha çabuk pişer.

Eğer kekinizin kabarmasını istiyorsanız, tüm malzemeleri 10-15 dakika boyunca oda sıcaklığında beklettikten sonra keki yapmaya başlayın. Kabartmak için diğer bir yöntem ise kalıbın önceden unlanmasıdır. Keki piştikten sonra ise kalıbından pratik bir şekilde çıkarmak için 5 ile 10 dakika bekledikten sonra çıkarmanız faydalı olacaktır.

Mehtap İspanyol Kek Kalıbını, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM