yükleniyor

BANAT YEDEK PASPAS DESENLİ 2'Lİ

MSMBANAT YEDEK PASPAS DESENLİ 2'Lİ
  • Satış Fiyatı :
  • 1,00TL
Ürün notu
facebook share
31200264
Marka :Banat
MSM

Ürün Açıklaması

 Banat Yedek Desenli Paspas, tüm klasik moplara uyum  sağlayacak şekilde üretilmiştir. Hareketli ve hacimli yapısıyla her köşeye girer, ideal temizlik sağlar.

 Yeni nesil teknoloji  ile üretilmiş olan mop, genç, yaşlı,  hamile fark etmeden, herkes için pratik temizlik sağlar. Temizlediği yüzeylerde su ve iz bırakmaz.  Koltuk ve dolap  altlarına girer.  Granik, fayans, laminat, deri koltuk ve parke  yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

 Evi süpürürken  etraftaki dağınıklıktan şikayet ediyorsanız ve evi toplayacak vaktiniz yoksa, süpürmeye başlamadan önce  büyük cepli bir önlük  takın ve dağınıklık yaratan küçük parçaları cebinize doldurun. Uygun olduğunuzda yerlerine koyabilirsiniz.

Olası temizlik  kazalarını önlemek için döner sandalye, masa gibi sallanan ve sabit olmayan eşyaları üzerine çıkmak için kullanmayın.


Migros Sanal Market  Fırça ve Süpürgeler  kategorisinden ulaşacağınız ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM