yükleniyor

ARK ÇANTALI OKUL SETİ 17 ÇEŞİT 79 PARÇA

MSMARK ÇANTALI OKUL SETİ 17 ÇEŞİT 79 PARÇA
  • Satış Fiyatı :
  • 34,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 26,18TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
37303968
Marka :Ark
MSM

Ürün Açıklaması

 Ark Okul Çantası Okul Seti , Migros Sanal Market  Yazı Aksesuarları  kategorisindedir. İçerisinde 17 çeşit 79 parça bulunmaktadır. 

Okula giden çocuklar için tüm ihtiyaçlar içerisinde mevcuttur. Hepsinin bir arada bulunması evde ya da okulda çocuğunuza pratik ders çalışma ya da aktivite imkanı sağlar. Okul setinin içerisindekiler: Çanta, çizim seti, silgi, kalemtraş, kurşun kalem, kırmızı kalem, tükenmez kalem, pastel boya, kuru boya, öğrenci makası, bant kesici, bant, elişi kağıdı, okul etiketi, ders programı ve kalem başlığı .

Bazı çocuklar özellikle öğretim yılının ilk günlerinde okula gitmek isteyebilir,  okul fobisi geliştirebilirler. Bu durumda ailelerin bununla doğru şekilde mücadele etmeyi öğrenmesi gerekir. Bu durumun ortaya çıkma nedenlerinden biri; genellikle ailenin özellikle çocuğa bakım veren kişinin annenin de çocuğa bağımlı olması, evin içinde baskı uygulanan ve sosyalleşmesi engellenen çocuğun evden dışarıdaki ya da aileden uzaktaki ortamlardan kaçınmasıdır. Çocuğunuza baskı yapmadan okulun faydalarından söz etmek onu teşvik edecektir. İleri boyuttaki reddedişler için bir uzmandan yardım almalısınız.

Ark Okul Çantalı Okul Seti'ni tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Ürün içerisinde; 1 adet Çanta, 4 parça Çizim Seti, 4 adet Silgi, 4 adet Kalemtraş, 8 adet Kurşun Kalem, 4 adet Kırmızı Kalem, 5 adet Renkli Tükenmez Kalem, 12 adet Pastel Boya, 12 adet Kuru Boya, 1 adet Öğrenci Makası, 1 adet Bant Kesici, 1 adet Bant, 10 renk Elişi Kağıdı, 8 renk Okul Etiketi, 1 adet Ders Programı, 2 adet Kalem Başlığı ve 1 kutu Ataş bulunmaktadır.
MSM
ARK ÇANTALI OKUL SETİ 17 ÇEŞİT 79 PARÇA
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM