yükleniyor

PUMA SPOR ÇORABI 3'LÜ

MSMPUMA SPOR ÇORABI 3'LÜ
  • Satış Fiyatı :
  • 19,90TL
Ürün notu
facebook share
51076835
MSM

Ürün Açıklaması

 Puma 3'lü Spor Çorabı YSKT PRM13 spor yapanlar için idealdir. Teri emici özelliği sayesinde bakteri oluşumunu engeller. Üç çift çoraptan oluşan bu sade ve şık çorap takımında üç farklı renkte çorap bulunmaktadır. 43-46 numara ayaklar için uygundur. Spor ayakkabı içerisinde ayaklarınızın daha da rahat etmesini sağlar. Günlük kullanıma da uygundur.

 Ayak sağlığı, kişisel bakım ın en önemli parçalarından biridir. Ayaklarda oluşan kötü kokuları engelleyebilmek için  ayakların sürekli temiz tutulması ve çorapların her gün değiştirilmesi gerekmektedir. Plastik ayakkabılar yerine deriden veya ayaklarınızın nefes almasını sağlayan malzemeden üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir. Bir ayakkabı üst üste iki günden daha uzun süre giyilmemeli ve çıkarıldıktan sonra muhakkak havalandırılmalıdır. Eğer ayakkabıda bir gün havalandırmanın sonrasında bile koku varsa, tekrar kullanılmaması gerekmektedir.

Puma 3'lü Spor Çorabını Migros Sanal Market'in  Çoraplar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM