yükleniyor

L'OREAL DERMO EXPERTISE KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN 3 ETKİLİ YÜZ VE GÖZ MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ 200ML

MSML'OREAL DERMO EXPERTISE KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN 3 ETKİLİ YÜZ VE GÖZ MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ 200ML
  • Satış Fiyatı :
  • 6,00TL
Ürün notu
facebook share
35401405
Marka :L'oreal
MSM

Ürün Açıklaması

 L'oreal Dermo Expertise Kuru ve Hassas Ciltler İçin Üç Etkili Yüz ve Göz Makyaj Temizleme Sütü,  cildinizi makyaj kalıntılarından arındırır. Cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. Hipoalerjeniktir ve alkol içermez. Göz ve yüz makyajınızı nazikçe temizler.

Kuru ve hassas ciltler için uygundur. Tüm makyaj izlerini ve kiri temizler, cilt kalitesini arttırır. Cilt temizlenirken, ürünlerin yanlış kullanımı ile cildiniz tahriş olabilir. Üç Etkili Hassas Ciltler için, esnek ve ipeksi yumuşaklıkta cildi açığa çıkarır. Rahatsızlık hissi vermez. Mükemmel bir şekilde nemlenen ve netlik kazanan cildiniz; yumuşaklığını ve konforunu yeniden kazanır.

Kusursuz bir cilt için yapılması gerekenlerden biri, yatmadan önce mutlaka yüzünüzdeki makyajı temizleyin. Makyajınızı temizlemeden yatmanız durumunda, uyku sırasında gözenekler makyaj ürünleri nedeniyle kapalı olacağından, nefes alamaz. Bu da cildinizin erken yaşlanmasına neden olur.

Bu ürüne, Migros Sanal Market  Yüz Temizleme Ürünleri  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM