yükleniyor

PRITT PEN 55 ML

MSMPRITT PEN 55 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 5,90TL
Ürün notu
facebook share
37034106
MSM

Ürün Açıklaması

 Pritt Pen sıvı yapıştırıcı, kağıt, karton, fotoğraf vb. maddeleri yapıştırmak için uygundur. Kalem tasarımı kullanımı daha da kolaylaştırarak, yapıştırıcının bir kalem gibi tutulup doğru yere sürülmesini sağlar.

Pritt Pen, kullanıcının ürüne daha hakim olmasına ve yeterli miktarda kullanmasına olanak tanıyıp, fazla kullanımları engeller. Pritt Glue Pen’in ucunda bulunan pürüzsüz kauçuk uç, yapıştırıcının düzgünce uygulanmasına yardımcı olur. Böylelikle yapıştırılacak yüzeye kolaylıkla sürülür. Yapıştırıcının sürülmesi sonrası pürüzsüzce kuruyarak kağıdı kesinlikle buruşturmaz, dalgalanmalar oluşmaz.

Pritt Pen; solventsiz, PVC’siz, ve kokusuzdur güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca suyla çıkabilmektedir. Migros kırtasiye ürünleri  çocukların sağlığı düşünülerek raflardaki yerini almıştır. Çocuklara ter, tükürük yolu ile bulaşabilecek ağır metallerin tayini için yapılan testlerden, alerjik reaksiyonlara neden olabilecek azo boyar maddeler testlerinden geçmiştir.

Pritt Pen yapıştırıcıyı, Migros Sanal Market Kaplama Dosyalama  kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM