yükleniyor

HELLO KITTY AĞIZ ÇALKALAMA SUYU 237 ML

MSMHELLO KITTY AĞIZ ÇALKALAMA SUYU 237 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 12,90TL
Ürün notu
facebook share
34346041
Marka :Hello Kitty
MSM

Ürün Açıklaması

 Hello Kitty Ağız Çalkalama Suyu ,çocukların ağız sağlığıiçin özel olarak üretilmiştir. Lezzetli sakız tadı ile çocuklarınızın ağız çalkalama alışkanlığı kazanmasında yardımcı olur. Diş çürüklerini önlemeye ve diş minesini korumaya   yardımcı olur. Alkol ve şeker içermez.6 yaş üstü çocuklar için   kullanıma uygundur.Florid içerir. 

Florür, kemik ve diş sağlığı açısından önemli bir madensel maddedir. Florür maddesi, dişlerin iç kısımlarına ve diş minelerine ulaşarak dişin dayanıklılığını artırır ve dişleri çürümeye karşı korur . Florür sadece dişlerde değil kemiklerde de yapıcı etkiye sahiptir. Çocukların ve gençlerin kas ve kemik gelişiminde olumlu etkisinin yanı sıra ilerleyen yaşlarda kemik erimesinin önlenmesinde de yardımcıdır.

Çocuk diş sağlığı için günde iki defa diş fırçalamak yeterli olacaktır. Sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yatmadan önce uygulanabilecek bu işlem üçer dakika sürmelidir. Çocuklar kendi başlarına diş fırçalamaya 2,5-3 yaşında başlayabilirler.

Migros Sanal Market Ağız Suları,Temizleyiciler  reyonunda yer alan Hello Kitty Ağız Çalkalama Suyunu tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM