yükleniyor

WOOLITE SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI KOYU RENKLER 2600 ML VE 1300 ML SET

MSMWOOLITE SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI KOYU RENKLER 2600 ML VE 1300 ML SET
  • Satış Fiyatı :
  • 23,90TL
Ürün notu
facebook share
30551841
Marka :Woolite
MSM

Ürün Açıklaması

 Woolite Sıvı Çamaşır Deterjanı Koyu Renkler  çamaşırlarınızı temizleyen ve renk yoğunluklarını koruyan bir formüle sahiptir. Özellikle koyu ve siyah renkli çamaşırlarınız için üretilmiştir. Çamaşırlarınızın renklerini soldurmaz aksine ilk günkü parlaklığında korur. Renk kaybına karşı tam koruma sağlar. Woolite Koyu Renkler Sıvı Deterjan; solmayı, matlaşmayı ve şekil bozulmasını engeller. Bu sayede koyu renkli kıyafetleriniz de daha uzun süre, ilk günkü gibi kalır. Deterjan miktarını şişenin kapağında önerildiği şekilde yapabilirsiniz. Giysi etiketindeki yıkama koşullarını göz önünde bulundurmanız önem taşır.

Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir. Bu sayede oluşabilecek hatalardan maksimum derecede kaçınmış olursunuz. 

Woolite Koyu Renkler Sıvı Deterjana Migros Sanal Market  Sıvı, Jel Deterjanlar  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online spariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM