yükleniyor

İSOSOL SOLÜSYON 100ML

MSMİSOSOL SOLÜSYON 100ML
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
facebook share
34355148
MSM

Ürün Açıklaması

 İsosol Solüsyon , antiseptik çözeltidir. Ameliyat öncesi jinekolojik müdahalalerde kullanılır.  Yanma, pyodermi, mikotik ve bakteriyel menşeli yaralar, süper enfekte dermatozlar ile hijyenik ve cerrahi maksatlı el antisepsisi  diğer kullanıldığı yerlerdir. 

Aktif maddenin adı ve miktarı (%) (Kimyasal adı; CAS Numarası) Povidon iyot % 10, CAS No; 25655-41-8 Yardımcı maddeler Poletilen glikol 400 ve Sodyum Lauril Sülfat içerir.

Kullanım Şekli: Doktor tarafından başka bir şey söylenmedikçe sulandırılmadan olduğu gibi deriye ve mukozaya sürülerek kuruması beklenir. Cerrahide, Ürolojide, Ortopedide Serum Fizyolojik veya Ringer çözeltisi ile 1/5 - 1/50 oranında seyreltilerek antiseptik yıkamalar için kullanılır.

Çocuklardan, gıda ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz. İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için, kullanma talimatına uyunuz. Son kullanma tarihi etiket üzerinde yer almaktadır. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız.

İsosol Solüsyonu 25 oC’ nin altındaki oda sıcaklığında ağzı iyice kapatılarak ve ışıktan koruyarak saklayınız. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında bulundurmalısınız. Ambalajı açılmış ürünü uygun şartlarda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar kullanınız. Ürünün 25 oC ’nin altında muhafaza edildiği koşullarda raf ömrü 3 yıldır.

Bu ürünü Migros Sanal Market'in Tıbbi Malzemeler reyonundan edinebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM