yükleniyor

FROSCH HASSAS TEMIZLIK BULAŞIK DETERJANI 500 ML

MSMFROSCH HASSAS TEMIZLIK BULAŞIK DETERJANI 500 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 8,50TL
Ürün notu
facebook share
30619714
MSM

Ürün Açıklaması

 Frosch Hassas Temizlik Bulaşık Deterjanı  doğal özlerden oluşmuştur ve cildinizle dosttur. Cildinize zarar vermeyen formülü bulaşıklarda oluşmuş lekelere de göz açtırmaz.  Kremsi  formülü ile yıkama esnasında kolaylık sağlar. Göz alıcı bir  parlaklık  verir. Hassas ciltler için uygundur.

Bulaşıkları yıkarken sıcak su kullanırsanız, eşyalarınız üzerinde oluşabilecek lekeleri de önlemiş olursunuz. Çok sıcak su hemen buharlaşır ve eşyalar üzerinde leke kalma ihtimalini azaltır.


Eczacıbaşı Girişim tarafından Almanya’dan ithal edilen Warner&Mertz  markası Frosch, çevre dostu deterjan ve ev temizlik ürünleri  sunmaktadır.

Ürün yelpazesi, doğada çözünme oranları daha yüksek ve doğal ham maddelerle üretilen, bulaşık ve çamaşır deterjanları tuvalet ve genel yüzey temizleyicileri ile sıvı sabun ve oda kokularından oluşuyor.


Cilt pH'ına   uygun olduğu  dermatolojik testler le kanıtlanmış bu ürüne Migros Sanal Market  Elde Yıkama Ürünleri  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM