yükleniyor

*MİGROS SIVI YÜZEY TEMİZLEYİCİ ÇİÇEK 1500 ML

MSM*MİGROS SIVI YÜZEY TEMİZLEYİCİ ÇİÇEK 1500 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 2,95TL
Ürün notu
facebook share
30719584
MSM

Ürün Açıklaması

Güçlü formül ile üretilmiş olanMigros Sıvı Yüzey Temizleyici Çiçek Kokulu, yüzeylerdeki kirleri kolayca söker atar. Aynı zamanda kirleri temizlerken yüzeyde parlaklık da sağlar. Hoş kokusuyla evinize ferahlık verir.

Sıvı yüzey temizleyiciyi normal kirler için sulandırarak kullanabilirsiniz.İnatçı ve zor çıkan kirler içinise direkt olarak kullanılabilir. Temizlenecek yüzeye doğrudan veya nemli bir bez yardımı ile yüzey temizleyici dökebilirsiniz. Çok kirli yüzeylerdeki kirleri çıkartmak için; yüzey temizleyiciyi uygun miktarda kirli yüzeye dökün ve 3-4 dakika kadar bekledikten sonra sert bir sünger yardımı ile yüzeyi ovalayın. Kirlerin kolayca çıktığını fark edeceksiniz.

 Yüzey temizleyicileri  el, yüz, vücut ve gıda temizliğinde kullanmayın! Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edin. Göz ile temas halinde gözlerinizi bol suyla yıkayın.

Migros Sanal Market  Yüzey Temizleyiciler reyonundan ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM