yükleniyor

PENTİ PRETTY MICRO 40 ÇOCUK KÜLOTLU ÇORAP 500/4

MSMPENTİ PRETTY MICRO 40 ÇOCUK KÜLOTLU ÇORAP 500/4
  • Satış Fiyatı :
  • 6,50TL
Ürün notu
facebook share
51076921
MSM

Ürün Açıklaması

 Penti Pretty Micro 40 Çocuk Külotlu Çorap 500/4  40 Den kalınlıktadır. Orta kalın olan bu çorap kışın kullanım için de idealdir. Çocuklarınızın okulda ve günlük olarak kullanabileceği Penti Pretty'nin 500 numarası siyah renktedir. 4 beden olan bu külotlu çorap; 9-10 yaşlarındaki 30-36 kg / 128-138 cm çocuklar için idealdir. Yumuşak bir dokuya sahiptir.

 Ayak sağlığı kişisel bakımın en önemli parçalarından biridir. Ayaklarda oluşan kötü kokuları engelleyebilmek için  ayakların sürekli temiz tutulması ve çorapların her gün değiştirilmesi gerekmektedir. Plastik ayakkabılar yerine deriden veya ayaklarınızın nefes almasını sağlayan malzemeden üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir. Bir ayakkabı üst üste iki günden daha uzun süre giyilmemeli ve çıkarıldıktan sonra muhakkak havalandırılmalıdır. Eğer ayakkabıda bir gün havalandırmanın sonrasında bile koku varsa, tekrar kullanılmaması gerekmektedir. 

Penti Pretty Micro 40 Çocuk Külotlu Çorabı Migros Sanal Market'in  Çoraplar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM