yükleniyor

LİSANSLI ÇOCUK YAĞMUR ÇİZMESİ K14

MSMLİSANSLI ÇOCUK YAĞMUR ÇİZMESİ K14
  • Satış Fiyatı :
  • 22,00TL
Ürün notu
facebook share
51709996
MSM

Ürün Açıklaması

 Lisanslı Çocuk Yağmur Çizmesi K14 , yağmurlu günlerde çocuğunuzun ayağının ıslanmayacağından emin olarak giydirebileceğiniz bir çizmedir. Hello Kitty figürü ile süslenmiştir. Kız çocuklarının ayağından hiç çıkarmak istemeyeceği renklere sahiptir. Hem okula giderken hem de hafta sonu gezmelerinde çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Su geçirmez özelliktedir. Ayağı sıcak tutar. Tabanı, kalp tasarımı ile süslenmiştir. Boğaz kısmında bacağa göre ayarlanabilir bağcık olup, buradan bacak ölçüsüne göre ayarlanabilir, su sızmasını engeller.

Çocuğunuza her mevsimi anlatmanın hiç de zor olmadığını biliyor musunuz? Kışın yağmurda yağmur sularıyla oynamak için bir çift yağmur çizmesi yeterli. Korunaklı giyinerek kardan adam yapmak mümkün. Yazın güneşten güneş kremleri ve şapkayla korunabilir her mevsim dışarıda olmak için bir sebep yaratabilirsiniz. 

Bu ürünü Migros Sanal Market'in Ayakkabı reyonundan temin edebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM